KRESZ-pálya nyílt Pasaréten

Április végén a II. kerületben, Pasaréten új KRESZ-pálya nyílt óvodásoknak és iskolásoknak, amelyet mi is kipróbáltunk. Szuper program lesz meleg nyári napokon.

Van gyalogátkelőhely, körforgalom és útkereszteződés is, úgyhogy sokféle közlekedési helyzetet ki lehet próbálni.

A gyerekek ilyen információs táblák segítségével ismerhetik meg a közlekedési szabályokat, a bringa részeit és a kötelező tartozékokat.

Ami még jó hír, hogy a pályát úgy alakították ki, hogy fás-lombos terület alatt halad, így nyári melegben is jó program.

A parkban már régóta van játszótér, és nemrég egy felnőtt torna parkot is építettek.

HASZNOS TUDNIVALÓK

A pályát a Pasaréti út mentén található Fenyves parkban (Nagy Lajos tér) találjátok.
Ha bringázás után ennétek egy finom fagyit, akkor a közeli Csévi utcában (Pasaréti térnél) találjátok a Fragola lánc egyik első budai egységét, ami este 9-ig van nyitva minden nap.
Megközelítés: Széll Kálmán tér felől az 5-ös busszal

 

Vélemény, hozzászólás?

Kötelező mezők *.