Napibontó

SZEPTEMBER 21., péntek

15:00 III. Erdővarázs Családi Nap – Szabadság tér, szeptember 21-22. (ingyenes)
15:00 Rutkai Bori Banda (III. Erdővarázs Családi Nap) – Szabadság tér (ingyenes)
18:50 Éjszakai kalandtúrák – Budakeszi Vadaspark (előzetes jelentkezés szükséges)
19:00 Időutazók Pizsamaparti – Petőfi Irodalmi Múzeum

SZEPTEMBER 22., szombat

9:00 Szent Mihály-napi behajtás – Dinnyés, szombaton 9:00 (előzetes bejelentkezés szükséges)
10:00-16:00 A játék napja – Óbuda, Hajógyári-sziget, Golf tanya (ingyenes)
10:00-15:00 Közutas Nyílt Nap – Dunakeszi Mérnökség, M0 Dunakeszi dél, Káposztásmegyer, csomópont (ingyenes)
10:00 Legkisebbek mozija: Rozsdalovag – Puskin
10:00 és 11:15 Szamóca Kiskertész-tanoda: Szüret. Szóló szőlő, mosolygó alma – Füvészkert (regisztrációs)
10:00-20:00 Sétáló Kazinczy utca – Kazinczy utca (ingyenes)
10:00 Hatszín Teátrum programok (Színházak Éjszakája) – Hatszín Teátum
10:00-23:00 Budaörsi vigasságok – Budaörs, Templom tér (ingyenes)
10:00-19:00 Őszköszöntő party – Nem Adom Fel Kávézó teraszán, VIII. ker., Magdolna u. 1. (ingyenes)
10:30 Kokopelli jazz koncert gyerekeknek – MOMKult
10:30 Nagy Szentendrei Számháború – Szentendre, Fő tér (regisztráció szükséges, ingyenes)
11:00 Állatijó bemutató (III. Erdővarázs Családi Nap) – Szabadság tér (ingyenes)
12:30 Bab Társulat (III. Erdővarázs Családi Nap) – Szabadság tér (ingyenes)
14:00 Kifli Zenekar (III. Erdővarázs Családi Nap) – Szabadság tér (ingyenes)
16:00 Szalóki Ági koncertje (III. Erdővarázs Családi Nap) – Szabadság tér (ingyenes)
11:00 Budapest Bábszínház programok (Színházak Éjszakája) – Budapest Bábszínház
11:00 Magyar népi hangszerek – vonósok – Müpa
16:00 Rutkai Bori Banda – Nem Adom Fel Kávézó teraszán, VIII. ker., Magdolna u. 1. (ingyenes)
16:00-17:00 Farkas Róbert: Első könyvem a téridőről interaktív könyvbemutató – Görbe Bögre Kávézó, VIII. ker., Rökk Szilárd utca 3. (ingyenes)
16:00-18:00 Szappanbuborékos pizsiparty (Színházak Éjszakája) – Jurányi Inkubátorház
Színházak Éjszakája – városszerte

SZEPTEMBER 23., vasárnap

11:00 Odüsszeusz bolyongásai (bemutató előadás) – Stúdió K Színház, Ráday utca
15:00-16:00 Liszt-kukacok Akadémiája: Zenelabirintus – Zeneakadémia
12:00 Hetedhét táncház – Csíki táncok és az ütőgardon – Müpa (ingyenes)

Részletes hétvégi ajánló itt.

 

Ha időben szeretnétek értesülni a legjobb programokról és válogatásainkról, érdemes feliratkozni hírlevelünkre itt és csatlakozni Fb oldalunkhoz. Tartsatok velünk!